Start > szkolenie psów > nauka podstawowych komend >


Start
Szkoła i kadra
Szkolenia psów
   Psie przedszkole
   Podstawowe posłuszeństwo
   Nauka Podstawowych Komend
   Szkolenie indywidualne
   Cennik
   Zapisy
Kontakt

Nauka Podstawowych Komend

Chcesz, by Twój pies chodził grzecznie na smyczy? Chcesz, by zawsze przybiegał na zawołanie? Chcesz, by gości witał grzecznie siedząc u Twego boku?

Jeśli marzysz o psie, który będzie za Tobą podążał i respektował ustalone reguły życia domowego, to kurs "Nauka Podstawowych Komend" jest dla Ciebie. Zajęcia odbywają się w małych grupach – do 6 psów – to ważne, bo pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta, a jednocześnie uczy psa zwracania uwagi na przewodnika w obecności innych czworonogów.

Pod okiem doświadczonego trenera dowiesz się, jak nakłonić psa do współpracy stosując skuteczne i etyczne metody. Odkryjesz, co jest najlepszą motywacją dla psa, poznasz efektywne techniki nauki nowych poleceń. Pracując regularnie przez 4 tygodnie nauczysz swojego ulubieńca podstawowych komend: siad, waruj, chodź (by szedł na luźnej smyczy), na miejsce, noga, nie rusz, do mnie. Podczas szkolenia dowiesz się, jakie zabawy są najlepsze dla Twojego psa i które z nich pomagają budować więź z czworonogiem. Odkryjesz bogactwo i możliwości komunikacji z psem, które sprawią, że Wasze relacje będą niezwykłe.

Po zakończeniu czterotygodniowego cyklu zajęć możesz kontynuować szkolenie z 10% zniżką, aż do uzyskania dyplomu.

Nauka Podstawowych Komend
grupowe spotkania szkoleniowe dla szczeniąt i psów dorosłych
8 lekcji zorganizowanych w 4 spotkania, grupa do 6 psów

Koszt: 300zł lub kupon rabatowySzkolenie psów
DogMasters Żyrardów

tel. 605 314 031
ewelina.eggert@dogmasters.pl
www.zyrardow.dogmasters.pl